Regulamin

Witamy w sklepie internetowym BikeButik. Chcąc uniknąć nieporozumień prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszego sklepu. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt pod adresem sklep [antyspam] bikebutik.pl
Sprzedaż towarów oferowanych w sklepie internetowym BikeButik.pl prowadzona jest przez firmę Venida Magdalena Nieć, ul. Serocka 9/11 m. 18, 04-333 Warszawa, NIP: 753 148 99 83, REGON: 146747869

1. Wszystkie towary oferowane w serwisie BikeButik.pl są oryginalne i fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych. Część towarów jest także produkowana na zasadzie handmade, co zaznaczone jest w opisach towarów wystawionych na sprzedaż.
2. Ceny oferowanych towarów w serwisie BikeButik.pl. są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT
3. Promocje i rabaty na niektóre z towarów nie łączą się ze sobą.
4. Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.  Zamówienie produktu jest równoznaczne z obowiązkiem zapłaty. W przypadku złożenia zamówienia i nie dokonaniu wpłaty pieniędzy na konto, zamówienie zostaje anulowane.
5. Każdy Kupujący otrzymuje wraz z towarem potwierdzenie zapłaty lub też, jeśli wyrazi takie życzenie za pośrednictwem maila, fakturę VAT.
6. Wysyła jest realizowana w dniu następującym po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Jeżeli przygotowanie przesyłki wymagałoby dłuższego czasu, kontaktujemy się z kupującym za pośrednictwem maila. Jeżeli zaksięgowanie wpływów nastąpiło w piątek lub w ostatni dzień przed dniem wolnym, towar wysyłany jest w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu wolnym. Termin wysyłki może się przedłużyć w przypadku zamówienia towaru, którego nie ma na stanie magazynowym lub wymaga indywidualnego przygotowania (np. niektóre towary typu handmade). Takie przypadki są jednak zawsze zaznaczone w opisie aukcji.
7. Towary wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki wynosi 10 zł niezależnie od liczby zamówionych towarów i pokrywa go Kupujący. Może się jednak zdarzyć – przy dużych gabarytowo towarach lub towarach ciężkich – że opłata jest wyższa co będzie wyraźnie zaznaczone w formularzu zamówienie przez system operacyjny. Przy zakupach powyżej 250 zł przesyłka jest darmowa.
8. Jedyną dostępną formą płatności jest przelew bankowy.
9. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Kupujący ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy. W przypadku chęci skorzystania z prawa zwrotu, towar w stanie, w jakim został dostarczony, należy przesłać na adres sklepu na własny koszt. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu. Pieniądze za zakup zwracane są przelewem bankowym w terminie do 7 dni roboczych od otrzymania towaru, na konto z którego nastąpiła wpłata dokonana przez Kupującego. Uwaga: zwrotowi nie podlegają towary wykonywane na zamówienia indywidualne – kubki i biżuteria, które wykonywane są z wzorami i napisami, których zażyczył sobie Kupujący.
10. Ponieważ dokonywanie zakupów za pośrednictwem serwisu BikeButik.pl nie wymaga logowania, wszystkie dane złożone przez Kupujących wykorzystywane są wyłącznie do zrealizowania zamówienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883). Tym samy firma Venida oświadcza, że nie gromadzi danych osobowych do innych celów ani nie udostępnia Waszych danych innym podmiotom.
11. Towary prezentowane na stronach serwisu BikeButik.pl nie stanowią oferty w myśl Kodeksu Cywilnego. Prawnie wiążącą ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym BikeButik.pl. Złożenie zamówienia oznacza zapoznanie się z postanowieniami regulaminu i jego akceptację.
12. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego, Kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz. U. nr 22 poz.271
13. Regulamin może ulec zmianie

No comments yet.

Dodaj komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress