Ozdobne nakrętki na wentylki rowerowe - różne wzory

Ozdobne nakrętki na wentyle

Rower nigdy nie będzie nudny, ale można sprawić, że będzie jeszcze weselszy. To ważne, jeśli korzystamy z niego na co dzień, czyli często.  Nie trzeba nawet dużo zmieniać, wystarczy niewielki dodatek, rowerowy gadżet, jak choćby ozdobna nakrętka na wentylek.

Ozdobne nakrętki na wentylki rowerowe - różne wzory

Do sprzedaży w naszym butiku wprowadzamy ozdobne nakrętki na wentyle rowerowe. Nie są to jednak zwykłe nakrętki, jakie można znaleźć w sklepach. Nasze nakrętki są wykonywane ręcznie w bardzo krótkich seriach. Można więc być pewnym, że ozdobiony nimi rower będzie niepowtarzalny. Nakrętki na wentyle dostępne w BikeButik mają też wyjątkowe wzornictwo. Autorką wszystkich projektów, które pojawiły się do tej pory – a za chwilę pojawią się też kolejne – jest graficzka z Zielonej Góry, Magdalena Kościańska, która sama jest zapaloną rowerzystką i własny rower ozdobiła w podobny sposób, choć czaro-biały. Jej praca była prezentowana w serwisie BikeTrendy.pl, gdzie możecie zobaczyć nie tylko nakrętki na wentyle, które są podobne do tych oferowanych w naszym butiku, ale też mnóstwo innych detali ozdobionych przez autorkę. Ozdobne nakrętki na wentylki rowerowe - różne wzoryJej stary rower za sprawą kilku dodatków i grafik stał się obiektem pożądania przez znajomych, stąd też pomysł na wykonanie podobnych prac i udostępnienie ich Wam. Wszystkie nakrętki są kolorowe i wesołe, autorka uznała bowiem, że takie właśnie podobają się najbardziej.
Ozdobne nakrętki na wentyle rowerowe, jakie możecie kupić u nas online, są wykonane z  termoutwardzalnej masy plastycznej. Później zostały przez artystkę pomalowane farbami akrylowymi i zabezpieczone lakierem. Wszystkie mają podobne rozmiary: wysokość ok. 3 cm, szerokość ok. 2,5 cm. Jedynie nakrętki w kształcie kredek oraz domków są nieco węższe – mają ok. 1 cm szerokości. Szczególną uwagę zwracają nakrętki o nazwie Flirt. Każda para tych nakrętek, to cztery różne obrazki. Na awersach znajdują się twarze pani zalotnie puszczającej oczko i pana zerkającego z uwielbieniem w kierunku pani. Rewersy to napis Hello i obrazek czerwonego serca.
Oferowane przez nas nakrętki na wentyle rowerowe, to początek propozycji mających na celu podkreślenia miłości do roweru, sprawienia sobie samym jeszcze większej frajdy z jazdy rowerem.
Zapraszamy na zakupy!