Kubek dla mamy i taty

Masz wiadomość – kubek z przesłaniem

Nasza oferta na kubki spersonalizowane bardzo się Wam spodobała. Wielokrotnie już zaskakiwaliście nas pomysłami na to, co można na takich kubkach napisać. A my dzięki Wam, ponieważ jesteśmy elastyczni, mogliśmy nawet rozwinąć się plastycznie.

Kubek zakochanych rowerzystów

Przypominamy, że nasza oferta na kubki spersonalizowane daje możliwość wejścia w posiadanie takiego kubka, którego nie będzie miał nikt inny. To Wy decydujecie, który wzór roweru namalujemy na kubku, w jakim on będzie kolorze i jaki napis będzie mu towarzyszył.
kubek spersonalizowany firmowyByły już kubki „Prr, Szalona!”, „Teraz możesz kręcić, Jureczku”, były też okolicznościowe np. dla „Najwspanialszego Męża na świecie” czy rodziców, zapalonych rowerzystów. Niektórzy nawet umawiali się za pomocą kubka na wspólne weekendowe wypady. Robiliśmy także kubki firmowe dla zaprzyjaźnionych z nami serwisów – BikeTrendy.pl.
Wasza inwencja nas miło zaskakuje i sami cieszymy się jak dzieci przy tworzeniu nowego produktu. Malowanie takich zamówień jest prawdziwą przyjemnością. Zaskakujcie nas nadal!

Kubek dla ukochanego męża rowerzystyCieszy nas także to, że kubki wędrują do rowerzystów całej Polski. Realizowaliśmy już zamówienia z takich miejsc jak: Myślibórz, Wągrowiec, Mielno, Łeba, Hel, Międzyzdroje, Koszalin, Olsztyn, Chełm, Parczew, Zakopane, Sanok, Jasło, Limanowa, Brzeg, Złotoryja, Legnica, Gorzów Wielkopolski, Pułtusk. To oczywiście nie są wszystkie miasta, ale wszystkich wymienić nie sposób, to jedynie kilka z ostatnich zamówień. Możemy więc śmiało powiedzieć, że dotarliśmy już niemal do każdego zakątka Polski. I będziemy docierać dalej dając satysfakcję wszystkim rowerzystom.
A w tym miejscu dowiesz wszystkiego o ofercie – kubek spersonalizowany.
Kubek dla OstregoKubek szalonej rowerzystki i Jureczka