komplet rowerowych filiżanek do espresso

Konkurs w BikeTrendy

BikeTrendy.pl, z którym współpracujemy od początku naszego istnienia, skończył rok obecności w sieci. Z tej okazji dostał prezent z BikeButik – filiżanki do espresso. Tymczasem postanowił podziękować swoim fanom i ogłosił konkurs. Nie mamy nic przeciw temu, a nawet  dorzuciliśmy parę fantów do zabawy.

komplet rowerowych filiżanek do espresso

W konkursie na BikeTrendy.pl można wygrać komplet filiżanek do espresso z limitowanej serii – jedna ma namalowaną kolarzówkę, a druga damkę, dwie koszulki z ręcznie malowanym motywem roweru retro (można podejrzeć dostępne kolory i rozmiary) oraz dwie bransoletki rowerzystki „Nieskończona miłość do roweru”.
Zasady są proste.
Wystarczy:
1. Wśród opublikowanych dotychczas na BikeTrendy.pl tekstów odnaleźć ten, w którym opisano najlżejszy rower.
2. Zostawić dowolny komentarz pod odnalezionym tekstem.

Spośród osób, które zrobią co trzeba, wylosowani zostaną zwycięzcy. Losowanie odbędzie się w poniedziałek 19 maja o godz. 11, a godzinę później podane zostaną wyniki.

Mieszkańcy miast i wsi, obywatele grodów takich jak: Mikołajki, Łódź, Kraków, Gliwice, Radom, Katowice, Opole, Wrocław, Łomża, Gdańsk, Prudnik, Poznań, Bydgoszcz, Zgorzelec, Warszawa, Toruń, Białystok, Kielce, Szczecin, Zielona Góra, Rzeszów, Lublin, Nysa, Wadowice, Frombork, Lidzbark Warmiński, Hrubieszów, Łask, Szczecin i wybaczcie, że wszystkich nie wymienimy, a wszystkie powinny się tu znaleźć – bawcie się!