Butik otwarty!

Otworzyliśmy butik z rzeczami, które nie tylko przydadzą się pasjonatom rowerów, ale podkreślą ich miłość do jednośladu. Początek jest skromny, z czasem jednak oferta w sklepie będzie się poszerzała. Już teraz sklep internetowy BikeButik zaprasza na wygodne zakupy online.

t+shitórt rowerowy a na nim naszyjnik bicykl

Sprzedaż w BikeButik jest prosta i bezpieczna. Jesteśmy do dyspozycji pod mailem i będziemy starali się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące tego, co mamy na sprzedaż oraz sugestie dotyczące tego, co chcielibyście u nas móc kupić. To nie będzie bezduszny handel, ale opierający się na zasadzie wspólnej pasji. Oprócz t-shirtów (różne wzory, kolory i rozmiary) i porcelany (kubki i filiżanki), które są wytwarzane dla nas metodą handmade, będziemy też wkrótce mogli zaoferować coś nieco bardziej praktycznego, akcesoria, które każdemu rowerzyście przydadzą się w codziennym użytkowaniu. To już będzie produkcja fabryczna, ale postaramy się dobierać towar do sklepu w taki sposób, by ozdobił rower i rowerzystę, jakby wszystko robione było specjalnie dla niego.

O nowościach, planach i różnych wydarzeniach będziemy informowali szerzej na naszym fanpage’u na Facebooku, warto więc nas polubić, by być na bieżąco i niczego nie przegapić. Tam też będą ogłaszane różnego rodzaju konkursy i zabawy. Pierwsza już za nami. Naszyjnik z bicyklem, który widzicie na zdjęciu (a który pojawi się pewnie wkrótce w sklepie) otrzymała Zuza z Warszawy, a do Kuby z Ustronia powędrowała koszulka rowerowa (zapałał miłością do tej pomarańczowej z rowerowym kołem). Warto być z nami.

Zapraszamy!